Upravit stránku

Dobrý den.

před rokem jsem zakoupil čističku EK-S4 na doporučení dvou kolegů v práci, kteří jsou s ní dlouhodobě spokojeni. Po roce můžu hodnotit, že se jedná o naprosto komfortní a funkční produkt, který v zdraví přežije i občasné zanedbání údržby ;) Zvládá i zvýšenou zátěž, kdy jsme ze zdravotních důvodů museli 2 roky prát prádlo takřka každý den. V letošním suchu byla přečištěná voda jedinou záchranou mé zahrady, neboť nádrž na dešťovku zela prázdnotou. Díky certifikaci bylo schválení na životním prostředí velmi jednoduché a nezatížené stresem z obav, jak ji úředníci posoudí.

Oceňuji i přehledné návody na použití a technickou dokumentaci na webu, byť hledat ji na stránce není úplně jednoduché - lepší by byl odkaz v záhlaví než ukrytí pod heslo "Podpora" na samém spodku stránky.

Jedinou kaňkou byl  autorizovaný technik, který sice spustil čističku do provozu zadarmo, ale za cestu- necelých 50km  k nám a zase zpět, si účtoval 900 Kč! Navíc jsem po několika měsících zjistil, že zapoměl otevřít kohout provzdušňovače přítokové komory...  Holt jsou to lidé a firma by měla nejen důvěřovat, ale i prověřovat.

 Vladimír, Libčice
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti