Upravit stránku

Dobrý den,

nejprve jsme telefonicky zjistili potřebné informace od Vaší velice milé a vstřícné operátorky a poté přes e-shop objednali doporučenou ČOV. Instalace technikem proběhla i s potřebnými informacemi o obsluze, čištění a používáním speciálních přípravků pro ČOV.

Jsme velice spokojeni a Vaší firmu doporučujeme!!!

Petr, Městec Králové

Dobrý den.

před rokem jsem zakoupil čističku EK-S4 na doporučení dvou kolegů v práci, kteří jsou s ní dlouhodobě spokojeni. Po roce můžu hodnotit, že se jedná o naprosto komfortní a funkční produkt, který v zdraví přežije i občasné zanedbání údržby ;) Zvládá i zvýšenou zátěž, kdy jsme ze zdravotních důvodů museli 2 roky prát prádlo takřka každý den. V letošním suchu byla přečištěná voda jedinou záchranou mé zahrady, neboť nádrž na dešťovku zela prázdnotou. Díky certifikaci bylo schválení na životním prostředí velmi jednoduché a nezatížené stresem z obav, jak ji úředníci posoudí.

Oceňuji i přehledné návody na použití a technickou dokumentaci na webu, byť hledat ji na stránce není úplně jednoduché - lepší by byl odkaz v záhlaví než ukrytí pod heslo "Podpora" na samém spodku stránky.

Jedinou kaňkou byl  autorizovaný technik, který sice spustil čističku do provozu zadarmo, ale za cestu- necelých 50km  k nám a zase zpět, si účtoval 900 Kč! Navíc jsem po několika měsících zjistil, že zapoměl otevřít kohout provzdušňovače přítokové komory...  Holt jsou to lidé a firma by měla nejen důvěřovat, ale i prověřovat.

Vladimír, Libčice

Hezky den

chci Vas pozadat o zaslani dvou kusu membran do kompresoru k COV kterou jsem u Vas zakoupil pred 8 lety jedna se o kompresor -AIR PUMP IP 44,Model EL 60, Cap 60l-HOD,Oper.press.14,7kpa. Prosim Vas o co nejrzchlejsi odeslani z duvodu nefunkcnosti COV. Moc dekuji mam vas vyrobek jiz 8 let k plne sokojenosti toto je prvni zavada

Filip, Tavíkovice

Dobrý den,

koupě domovní čistírny odpadních vod EK-S4 prostřednictvím e-shopu se uskutečnila bez problémů. Při výběru čistírny jsem dostal telefonicky mnoho užitečných rad. Doprava čistírny byla provedena dle předem sjednané dohody. Řidič zajistil vykládku i uložení na požadované místo.

Jaroslav, Soběslavice

Dobrý den,

Popíšu to v bodech, aby to bylo co nejlépe srozumitelné.

 • Na ČOV jsem dostal typ od mé projektantky - měla připravené půdrysy ČOV.
 • Rozhodoval jsem se mezi Ekocis a Ekonatur, protože jsem potřeboval ČOV menších rozměrů max. pro 6 osob.
 • Vaše cenová nabídka byla přibližně stejná, rozhodoval jsem se podle doporučení a internetových stránek.
 • Objednávka i dodávka problěhla bez problému, usazení ČOV také.
 • Trošku mě zmátlo, proč s ČOV nepřijede i technik, což mi došlo až když sem jí celou napouštěl - to jsem se nedočetl nikde na stránkách, dostal jsem tohle info až po telefonu. Uznávám, že by to byla ztráta času a určitě to je pro všechny lepší.
 • Technik byl maximálně vstřícný, super dohoda. Informace o ČOV poskytl pěkně, možná by nebylo špatné
 • to sepsat a rozdávat lidem takový malý tahák - člověk si tolik informací hned nezapomatuje..
 • Technik poskytl i radu ohledně odvětrání ČOV, na což mě neupozornila projektantka ani jsem to nikde nedočetl,řešili jsme to ad hoc.
 • ČOV pracuje spolehlivě, proběhla kolaudace za přítomnosti lidí z městského úřadu.
 • Jediný problém je tvorba pěny uvnitř ČOV. Ta pak znečistí celý volný prostor. Co ale neníproblém samotné ČOV, ale pracího prostředku, který používáme.
 • Jinak jsem spokojen s Vašimi službami i kontaktem, je lepší to řešit po emailu aby si člověkco nikdy ČOV neviděl nebo nepoužíval mohl prostudovat všechny materiály.

Děkuji a přeji mnoho takto úspěšných prodejů

Michal, Říčany

Dobrý den, 

s vaší čističkou jsem spokojen slouží mě bez poruchy již 3 roky a všem ji doporučuji.problém nebyl ani se zapojením a aktivací.Vaši technici jsou ochotní a vždy bez problémů poradí.

Radek, Kladno

Dobrý den,

již cca rok využíváme Vámi dodanou ČOV EK-S4  doplněnou o retenční nádrž NK3 o objemu 1,99m3. Objednání, dodání a instalace vše proběhlo naprosto v pořádku a bez chyby. Rád budu Vaši firmu doporučovat.

Tomáš, Mšec

Dobrý den, 

s Vašimi službami jsme byli velmi spokojeni rychlé vyřízení a dodání. Instalace čistírny proběhla rychle. Máme čistírnu odpadních vod pro1-5 osob a jsme s ní velmi spokojeni.

Karel

Technik který mi čističku uvedl do chodu byl ochotný všechny mé dotazi ohledně provozu a ůdržby zodpověděl dostatečně ba i přidal své zkušenosti. Se samotnou čističkou jsem spokojen.

David

Paní Irena u nás nakoupila a využívá Domovní čistírnu EK-S4, až pro 6 osob a jak se můžete dočíst, je spokojena.

Před dvěma roky jsem zakoupil ČOV a jsem nad míru spokojen z provozem . Můžu to vřele doporučit všem co chtějí mít doma perfektní výrobek, který dělá to co má. Jelikož jme před tím měli čistírnu od jiného výrobce která byla naprosto problémová tak jsme se rozhodli zakoupit výrobek jiný a povedlo se. Tímto Vám děkuji a můžu Vás vřele doporučit všem kdo váhají s koupí této čističky a nechtějí zbytečně investovat do nefunkčních výrobků.

Irena

Dobrý den,
je to více než 1 rok, co jsme zakoupili a sami si přivezli od vás domovní ČOV SE-4. Nakládka u vás proběhla hladce, pomohli jste nám i s projektem pro stavební řízení (vámi doporučený pan projektant je velmi milý a precizní, chválili ho i na stavebním úřadu). Montáž byla absolutně bez problému, technik, který přijel, měl rozplánovanou trasu tak, aby šetřil všem peníze za cestovné. Do dnešního dne funguje ČOV bez jediného problému, dmychadlo je tiché (máme zkušenost s jiným výrobkem o dost hlučnějším). Naprostá spokojenost.

Michaela, Švihov

Dobrý Den,

s Čistírnou odpadních vod  EKOCIS jsem celkově spokojen . Při výběru vhodného modelu pro náš rodinný dům , nám ochotný personál poskytl řadu rad a dostatek informací pro to , vybrat si z několika nabídnutých  ten správný ... nám vyhovující byl a je EKOCIS  EK - S4. Za sebe mohu říci , že ČOV  funguje opravdu dobře a to i přes to že jí věnuji opravdu málo času , jen asi 15 minut  jednou za měsíc...Čistírna běží nepřetržitě již 2 roky...toto letííí ... bez nejmenšího problému. Můžu tedy jen doporučit , včetně pořizovací ceny  která byla v době pořizování 09.08.2012  oproti jiným také kvalitních čistíren  velice atraktivní.

Štěpán, Děčín

Dobrý den, 

pro ČOV Ekocis EK S-8 jsem se rozhodl na doporučení mého "známého" projektanta a i na základě kladných recenzí na netu. Této volby nelituji. ČOV jsme zprovoznili v lednu roku 2014 a funguje bez závad. S objednávkou přes e-shop nebyl problém, stejně jako s dodávkou na místo instalace a zprovozněním. Velice kladně také hodnotím vstřícnost a ochotu všech zaměstnanců firmy, se kterými jsem komunikoval.
ČOV Ekocis můžu doporučit všem, kteří ještě nejsou rozhodnuti.

Vratislav, Slaný

Dobrý den,

Vaši ČOV jsem si vybral na základě doporučení známého. Komunikace při objednání byla bez problémů a technické podklady pro stavební přípravu byly dostatečné. Zprovoznění bylo také rychlé a bez problémů. Uvítal bych při spouštění detailnější informaci o funkci a principu čištění.

ČOV funguje spolehlivě, snad jenom kompresor má vibrace a je hlučnější než jsem předpokládal.

Josef

Dobrý den,

čističku využívají  dva domy dohromady s 5 osobami. Jsme s ní zatím spokojeni. Plastový obal drží velmi dobře a celkový dojem i estetický se zdá v pořádku. Co se týká dopravy a montáže, tak opět nebyl problém. Zatím mohu říci - doporučuji. 

Martin, Benešov

Dobrý den,

montáž objednaného septiku proběhla bezproblémově. Pracovníci byli velice ochotní a nenastal žádný problém. Vaši firmu bych velice doporučila všem, kdo se chystá koupit obdobný výrobek (Bio Septik). Výrobek vypadá velice kvalitně, zatím je v provozu pouhých 14dní, ale s instalací nebyl žádný problém. Firmu EKOCIS vřele doporučuji.

Jana, Srbsko

Zdravím,

 u firmy Ekocis jsem již nakupoval několikrát ( 2x septik, 1x vodoměrnou šachtu) a vždy jsem byl zcela spokojen.

Zejména ceny jsou velice příznivé. Jsem z jižních Čech, ale i přes to se mi vyplatilo do firmy přijet nakoupit.

Martin, Český Krumlov

Zdravím,

 u firmy Ekocis jsem již nakupoval několikrát ( 2x septik, 1x vodoměrnou šachtu) a vždy jsem byl zcela spokojen.

Zejména ceny jsou velice příznivé. Jsem z jižních Čech, ale i přes to se mi vyplatilo do firmy přijet nakoupit.

Martin, Český Krumlov

U společnosti EKOCIS jsem před rokem zakoupila Biologický septik SK2-EK a Zemní filtr ZF4-EK. Jednání a komunikace s firmou byla rychlá a naprosto bezproblémová. Ochotně se semnou domluvili na dopravě septiku, pro filtr jsem využila dopravu vlastní. Firmu mi doporučil projektant, který s nimi měl dobré zkušenosti. Platba proběhla bezproblémově a faktura přišla obratem emailem a následně i poštou. Při kolaudaci jsem neměla žádné potíže, veškeré technické listy jsem si jednoduše stáhla z jejich internetových stránek a vytiskla. Filtr i septik používám zhruba rok a zatím jsem nenarazila na žádné potíže. Spolupráci s firmou EKOCIS mohu vřele doporučit.

Barbora, Hluboká nad Vltavou

Byl jsem velmi spokojen s vyřízením objednávky a s výrobkem jsem rovněž spokojen.

Josef

Dobrý den, 

s Vaším septikem a službami jsme moc spokojeni a funguje skvěle.

Milena

Dobrý den,

čističku jsem po předchozí domluvě objednával s tříměsíčním předstihem. Musím říci, že jsem byl velmi mile překvapen přístupem všech zaměstnanců společnosti. Všichni byli nápomocni radou a ochotně mi pomohli i při instalaci, která nebyla zrovna jednoduchá v našich podmínkách (máme tvrdý jíl už ve 40 cm pod povrchem) a já měl doopravdy hodně dotazů. Dodatečně jsem musel také žádat o nastavení výšky čističky, proběhlo rovněž velmi rychle. K čističce jsem kupoval také 6 m3 jímku. Dodávka proběhla přesně ve stanoveném termínu. Nyní jsem uživatel čističky a jímky druhým měsícem a zatím funguje jak má. Sám jsem již provedl první čištění filtrů dle pokynů technika,který mi při spuštění čističky ochotně předal spoustu informací k provozu a užívání čističky. Patřím tak do skupiny spokojených zákazníků společnosti EKOCIS a věřím, že tomu bude tak i nadále. Společnost můžu na základě vlastních zkušeností doporučit všem případným zájmcům. S pozdravem Martin

Martin
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti