Jak likvidovat odpadní vodu u chalupy nebo chaty? Vyvážení septiku je nejen velmi nákladné, ale někdy téměř nemožné. Zvlášť, pokud k chatě vede špatná cesta. Pořízení domácí čističky odpadních vod je však zbytečné, protože na chalupu jezdíte jednou za čas a nevyužili byste ji. V takovém případě je ideální kombinace septiku s biologickým nebo zemním filtrem

Septik s filtrem je vhodný pro:

  • chaty, chalupy, rekreační zařízení
  • penziony, hotely
  • budovy s nepravidelným nátokem odpadní vody

Napište nám, u jakého objektu řešíte likvidaci odpadní vody a my vám naceníme ideální kombinaci septiku a filtru.

Ušetřete díky septiku s filtrem

Kolik zaplatíte za pravidelné vyvážení septiku? Pokud máte ve svých výdajích za likvidaci odpadní vody přehled, už teď víte, že se investice do septiku s biologickým nebo zemním  filtrem vyplatí. Životnost tohoto systému je přes 50 let. Stačí si spočítat, za kolik měsíců se vám investice vrátí. Navíc nemáte starosti se zařizováním fekálních vozů.

Typy septiků s filtrem

Varianta se ZEMNÍM FILTREM

Systém tříkomorového septiku a zemního filtru představuje jednoduchou, ale účinnou likvidaci odpadní vody. Zemní filtr je naplněný štěrkem a pískem, které přirozeně čistí vodu za septikem. Malou nevýhodou tohoto systému je jeho prostorová náročnost. Je ale zcela bez údržbový. Písek a štěrk ve filtru stačí vyměnit jednou za 15 let.
 

Varianta s BIOLOGICKÝM FILTREM

Biologický filtr má perfektní čisticí schopnosti. Instaluje se hned za septik jako samostatná plastová nádrž a díky vrchnímu odtoku ho můžete instalovat i do svažitého terénu. Součástí biologického filtru je voštinový filtr, který je potřeba pravidelně čistit 1-2× ročně. Při správné péči je životnost voštinového filtru i 10 let.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti