Domácí čistírny odpadních vod, někdy také čističky odpadních vod (zkráceně ČOV) jsou ideálním řešením pro všechny domácnosti, které nemají přístup k veřejné kanalizaci. Čistírna si efektivně a ekologicky poradí s odpadní vodou jakéhokoli objektu či domácnosti bez ohledu na velikost.

Nečekejte, až k vám dovedou kanalizaci, ani neplaťte za vývoz jímky nebo septiku. Bakterie v ČOV rozloží znečištění ve vodě s 97% účinností. Částice se usazují v kalojemu, který stačí dvakrát ročně odsát a využít ho třeba do kompostu. Pořiďte si domácí čistírnu a vyřešte otázku odpadní vody jednou provždy!

DOMÁCÍ ČOV DO 50 EO

Vyřešte odpady Vašeho domu

VELKÉ ČOV NAD 50 EO

Čističky pro celé bloky domů

Proč se rozhodnout pro domácí čistírny Ekocis

Čistírny Ekocis používá již 10 000 spokojených zákazníků a dokonce o ni začíná být zájem i za hranicemi ČR. Přečtěte si recenze na naše
produkty a seznamte se s hlavními důvody, proč se těší takové oblibě:

Ceny vybraných typů čistíren odpadních vod

Nakupujete nyní nejlevněji! Ceny jsou nízké díky použití materiálu ze starých zásob. Po vyčerpání dojde ke zdražení.

Typ ČOV Počet osob Vnitřní průměr (mm) Výška (mm) Cena (bez DPH) E-shop
EK-S4 1-6 1 300 1 500 32 600,- OBJEDNAT
EK-S8 3-8 1 450 1 500 35 700,- OBJEDNAT
EK-S12 7-14 1 550 1 600 51 900,- OBJEDNAT
EK-S16 10-18 1 900 1 600 66 500,- OBJEDNAT

 

Ke každé čistírně odpadních vod je možné přiobjednat nástavec dle skutečné situace o výšce od 100 mm.

Běžný konečný zákazník má dle platného zákona sazbu DPH 15 % (nutné čestné prohlášení ,které je k dispozici od výrobce) a fyzické či právnické osoby nakupující na IČO mají sazbu DPH 21 %.

Zajímavé články a návody pro ČOV

Domácí čistírna odpadních vod není nic složitého

Naše domácí čistírny odpadních vod se vyznačují velmi jednoduchou konstrukcí. Jsou tvořeny dvěma základními částmi:

Tou první je plastová nádrž ve tvaru válce o výšce 1,5 metru a průměru 1,3 metru. Nádrž je rozdělena na několik sektorů, v nichž probíhají různé biologické procesy vedoucí k odbourání odpadu.
Druhou, podstatně menší, ale neméně důležitou část představuje kompresor, který skrze několik ventilů vhání do ČOV vzduch. Právě v precizním nastavení vzduchových ventilů spočívá správné fungování čističky odpadních vod.

Instalace a uvedení ČOV do provozu

Instalace domácí čistírny je rychlá a spuštění do provozu snadné.

  1. Ze stavebních úprav na vás čeká pouze vyhloubení a vybetonování dna výkopu.
  2. Po usazení ČOV do výkopu se obsypou stěny čistírny jemnou hlínou a instalace je hotova.
  3. Potom přijedou pracovníci naší společnosti a zdarma uvedou vaši čističku odpadních vod do provozu.Hradí se pouze minimální dopravné spojené s totuto službou.
  4. Jakmile se ČOV zaběhne, přichází do ní na jedné straně odpadní voda a na druhé vytéká voda přečištěná, kterou lze vypustit do vsaku, vodního toku nebo třeba využít k zalévání zahrádky.
Vše o instalaci ČOV

Provoz domácí čistírny odpadních vod

Domácí čistírny odpadních vod Ekocis jsou navrženy tak, aby jejich provoz byl co nejsnadnější na obsluhu. Kromě pravidelné kontroly představuje jedinou činnost nezbytnou pro její správné fungování občasné odkalování - cca jednou či dvakrát ročně. Jinak ČOV Ekocis pracuje sama, tiše, bezpečně a spolehlivě jako švýcarské hodinky. Důkazem správně fungující čističky domácí vody je vytékající čirá voda bez zápachu.

Všechno o provozu ČOV

Máte dotaz, nebo zájem o ČOV? Kontaktujte nás!

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti