Plastové tříkomorové septiky představují velmi účinný způsob zpracování odpadních vod všude tam, kam se nedostane veřejná kanalizace. Jde o plastové nádrže vnitřně rozdělené do tří sektorů, které zadržují kal, zatímco přefiltrovaná voda odtéká pryč. Jsou odolné, praktické a cenově dostupné.

Nabízíme vám dva základní typy septiků: 

Výhody plastových tříkomorových septiků

  • Mají prakticky neomezenou životnost.
  • Jsou ideální pro objekty s nepravidelnou produkcí odpadních vod.
  • Představují ekologicky šetrné řešení.
  • Snadno se dopravují, osazují i udržují.
  • Nemusíte je tak často vyvážet.
  • Nízké pořizovací náklady.

Nepleťte si septik a žumpu

Díky tříkomorové technologii se v septiku hromadí pouze tužší nečistoty, zatímco voda odtéká pryč. Tím se septik liší od jímky, tzv. žumpy, ve které se hromadí veškeré splašky a rychle se plní. Septik se vyváží méně často, a je tedy na užívání mnohem pohodlnější a ekonomičtější. Navíc vestavěný anaerobní filtr zajišťuje, že ven vytéká voda šetrná k životnímu prostředí.

Plastové tříkomorové septiky vyrábíme z polypropylenových desek. Vyznačují se prakticky neomezenou životností. Výrobní proces podléhá přísné kontrole - garantujeme absolutní nepropustnost plastových septiků.

Osazení plastových septiků je nenáročné

Tříkomorový septik je vlastně velká, vodotěsná, plastová nádrž. Manipulace s ní je tedy snadná a k osazení není třeba víc, než připravit výkop s vybetonovaným dnem, usadit septik a obsypat ho zeminou. Pouze v oblastech s podzemní vodou je nutné septik obetonovat.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti