Využívejte dešťovou vodu efektivněji, než jen na zalévání ze sudu. Inteligentní dešťový program, který lze použít i pro chod domácnosti, vám ušetří přes polovinu nákladů na pitnou vodu.

Kromě toho šetříte také životní prostředí, protože neplýtváte pitnou vodou a nevpouštíte do půdy chlór a sůl. Dešťová voda je měkká, je tedy prospěšnější pro rostliny i pro domácí spotřebiče (nezpůsobuje vodní kámen). Spotřebiče tak mají delší životnost a vy opět šetříte.

6 dobrých důvodů, proč si pořídit dešťový program

  • vaše účty za vodu klesnou o více než 50 %
  • vodu využíváte na zahradě i v domácnosti
  • nádrž je uložená pod zemí, nepřekáží vám jako sud s vodou
  • šetříte životní prostředí
  • systém funguje automaticky, o nic se nestaráte
  • vyberete si přesně ten typ programu, který je pro vás nejvhodnější

Důkaz, že ušetříte:

Kvalita pitné vody se neustále snižuje, a je proto nutné s ní více šetřit. Pitnou vodu využívá mnoho domácností na splachování WC, praní, zalévání, úklid nebo mytí aut zcela zbytečně.

Dešťový program přitom není nijak složitou a ve výsledku ani nákladnou záležitostí. Efektivní dešťový program od EKOCIS můžete mít už za 15.880 Kč (s technologií NDA).

Typy dešťového programu dle využití:

Původní princip s modernější technologií

Zjednodušeně řečeno funguje dešťový program podobě jako sud z naší zahrádky. Avšak technické a technologické řešení je na vyšší a modernější úrovni. Každý systém se skládá z vodotěsné jímky svařené z polypropylenových dílců s masivním žebrováním. Nádrž (jímka) je uložená pod zemí a je vystrojená vybranou technologií NDV, NDA či NDP. Každá je opatřená přítokovým hrdlem ND 100-150 a přepadovým potrubím ND 100-150. Dle velikosti jsou nádrže samonosné nebo určené k obetonování.

Jak funguje dešťový program:

Zachytí vodu ze střechy → pomocí filtru vodu vyčistí od mechanických nečistot → vodu zachytí v retenční nádrži → využijete ji na zalévání i pro přívod do domácnosti

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti