Nemáte v obci veřejnou kanalizaci a potřebujete vyřešit čištění odpadních vod? Pak je pro vás ideální domovní čistička neboli ČOV. Zajistí spolehlivé mechanické a biologické čištění vody. ČOV od Ekocisu je certifikovaná a splňuje ty nejpřísnější normy - její účinnost je až 97 %. Výhodou je, že vyčištěnou vodou můžete například zalévat zahradu. Ušetříte tak za vodné.

Máme několik typů domovních čističek odpadních vod, které jsou určené až pro 50 osob. Do běžných domácností doporučujeme ČOV EK-S4 pro 1-6 osob.

Kde a kdy využijete domácí ČOV?

Čistírna odpadních vod je určená pro rodinné domy, bytové domy a rekreační zařízení. Uplatníte ji všude, kde nemáte možnost připojení do kanalizace a nechcete využívat septik, který je nákladný na provoz (musíte ho často vyvážet). Oproti tomu ČOV je téměř bezúdržbová. Jednou za rok stačí vyčerpat přebytečný kal kalovým čerpadlem. Při opětovném napouštění čističky dejte pozor, aby rozdíl hladiny vody v jednotlivých komorách nebyl větší než 20 cm.

Jak funguje domácí čistička odpadních vod

Domovní čistička představuje kompletní technologický celek, který se postará o spolehlivé přečištění odpadní vody z vašeho domu. S vyčištěnou vodou můžete nakládat různými způsoby - ukládat ji v retenční nádrži a následně s ní zalévat, zbavovat se jí vsakem nebo čističku napojit na povrchovou kanalizaci.

V ceně čističky od nás máte uvedení do provozu. Také vám vysvětlíme, jak se o čistírnu starat, jak ji obsluhovat. Seřídíme ventily ČOV tak, aby její provoz vyhovoval vaší domácnosti. Podívejte se, jak jsou s čističkami Ekocis spokojeni naši klienti.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti