Upravit stránku

Naše firma Ekocis nabízí několik možností, jak efektivně odbourat časté dávkování chloru do bazénu. Bezchlorová úprava bazénové vody je hitem posledních let, informujte se o výhodách a rozmanitých možnostech vhodného čištění vody v bazénu.

  • Velmi spolehlivou metodou je všeobecně známá ÚV lampa, která je napojena na výtlačné potrubí a ÚV zářením působí na protékající vodu. Lampy dodáváme v různých velikostech podle velikosti bazénu. Při použití ÚV lampy omezíte používání chloru až o 80%. Informujete se o ceně ÚV lampy v našem ceníku.
  • Další s metod bezchlorové úpravy bazénové vody je úprava vody elektrolízou slané vody. Elektrolízou dochází k uvolňování volného chloru a k okamžité dezinfekci. Tímto způsobem ošetřená voda nezapáchá chemikáliemi a není třeba další používání chloru. Voda v bazénu by měla být mírně slaná cca 3-4g na 1 litr. Sůl se dodává ve 25 nebo 50 kg pytlích a sype se při napuštění bazénu popř. se dosýpá při větším dopouštění vody. Instalace tohoto zařízení je velmi jednoduchá a nenáročná na prostor a lze namontovat i k stávajícím bazénům.
  • Nejméně známý je systém Laguna nebo Amur, toto zařízení pomocí elektronického systému produkuje neškodné kovové ionty, které dokáží zničit ve vodě přítomné řasy, bakterie a viry. Používání chloru omezí až o 90%. Zařízení je také velmi malé a nenáročné na instalaci a prostor.

Veškeré uvedené bezchlorové úpravy bazénové vody je nutné používat společně s pískovou bazénovou filtrací, která zajistí křišťálově čistou vodu po celý rok.

Fotogalerie - Bezchlorová úprava vody

Bezchlorové čištění bazénu
Úprava bazénu bez užití chlóru
Bezchlórové čištění bazénu
Čištění bazénu bezchlórové
1
Úprava bazénu bez chloru
2

Soubory ke stažení

ÚV lampapdf278.62 KB
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti