Bazénové vysavače jsou nezbytnou součástí každého bazénu. Díky jeho pomoci odstraníte všechny nečistoty usazené na dně bazénu. Běžně využívým čističem bazénu je lux hlava s teleskopickou tyčí a hadicí do skimmeru, toto zařízení je ruční a vyžaduje čas strávený u bazénu.

Pokud chcete využít čas, který trávíte u bazénu jinak, doporučujeme zakoupit poloautomatický vysavač typu Baracuda ap., který je také napojen hadicí na skimmer. I tento typ čističe bazénu dokáže namátkově projíždět dno a boky bazénu bez potřeby přítomnosti člověka u přístroje. Průměrně velký bazén vyčistí cca za 2-3 hodiny.

Jestliže se chystáte pořídit si velký bazén, je zde možnost zakoupení plně automatickýho vysavače se zabudovaným košem na nečistoty. Tento vysavač je dodáván s možností namátkového čištění nebo s dálkovým ovladačem. Neváhejte a usnadněte si práci s čištěním bazénu.

Fotogalerie - Čištění bazénu

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti