Upravit stránku

Domácí čističky odpadních vod od EKOCIS jsou jako jedny z mála v republice certifikované dle ČSN EN 12566-3+A1:2009 a splňují požadavky nařízení vlády NV 416/2010 a NV 23/2011.

Jako výrobci vám zajišťujeme nejen dodání ČOV, ale také uvedení do provozu, servis a prodej náhradních dílů. Zajistíme 

  • náhradní díly, vzduchové rozvaděče a filtry pro ČOV,
  • náhradní díly pro kompresory SECOH a AIRMAC,
  • pískové filtrace AZUR.

Náhradní díly máme skladem a odešleme vám je do 2 dnů od objednání. 

Jak funguje domovní čistička odpadních vod

Čištění odpadní vody v domácí ČOV probíhá zcela ekologicky. V plastové samonosné nádrži, rozdělené na několik sektorů, žijí mikroorganismy rozkládající látky obsažené ve znečištěné vodě. Kompresor, který se umisťuje do vzdálenosti až 10 m od ČOV, jim dodává kyslík potřebný k životu. Tak dochází k pročišťování vody přírodní cestou (účinnost ČOV je 97 %). Vyčištěnou vodu z čističky můžete dále využívat například na zálivku nebo mytí auta.

Nezapomínejte, že ČOV je vodní dílo, které musí povolit vodoprávní úřad. Přečtěte si, jak postupovat při povolování čističky odpadních vod pro rodinné domy.

Zakoupením ČOV od Ekocisu získáte nejen certifikovaný výrobek, ale také uvedení do provozu zdarma. Hradíte pouze dopravu technika. Ten nastaví čističku přesně pro vaši domácnost a ukáže vám, jak ji ovládat.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti