Upravit stránku

Domovní ČOV by měla být součástí novostaveb, které stojí v oblasti bez kanalizace. Stavební úřad chce totiž vědět, jak budete nakládat s odpadní vodou, kterou objekt nebo domácnost produkuje.

Vyhněte se povinnosti pravidelného vyvážení septiků a jímek, která vám bude zbytečně zasahovat do rodinného rozpočtu. Vyberte si domácí čističky odpadních vod podle velikosti vaší domácnosti!

Jak funguje domovní čistička odpadních vod

Čištění odpadní vody v domácí ČOV probíhá zcela ekologicky. V plastové samonosné nádrži, rozdělené na několik sektorů, žijí mikroorganismy rozkládající látky obsažené ve znečištěné vodě. Kompresor, který se umisťuje do vzdálenosti až 10 m od ČOV, jim dodává vzduch a díky vestavěnému difuzoru následně kyslík potřebný k životu. Tak dochází k pročišťování vody přírodní cestou. Vyčištěnou vodu z čističky můžete dále využívat například na zálivku nebo mytí auta.

Domovní ČOV uvedeme do provozu

Zakoupením domovní čistírny Ekocis získáte nejen kvalitní certifikovaný výrobek, ale i uvedení do provozu zdarma(hradí se pouze dopravné). Naši pracovníci nastaví čističku přesně pro vaši domácnost a ukážou vám, jak se ovládá. Vaší starostí bude pouze vyhloubení jámy a vybetonování dna potřebného k usazení plastové nádrže.

Nabízíme servis ČOV a prodej náhradních dílů

Potřebujete provést servis domovní ČOV, vyměnit filtr nebo sehnat náhradní díly? Obraťte se na Ekocis. Poskytujeme servis a prodej náhradních dílů nejen na námi prodáváné domovní čističky, ale i na naše další produkty.

Na skladě naleznete náhradní díly pro:

  • kompresory SECOH a AIRMAC
  • pískové filtrace AZUR
  • domovní ČOV, vzduchové rozvaděče, filtry
Nahoru