Malé čistírny odpadních vod jsou určeny zejména do domácností, které nemají možnost připojení na kanalizaci. Nakládání se splaškovou vodou je velmi důležité, protože bezprostředně ovlivňuje životní prostředí. Domácí čistička odpadních vod je velmi ekologickým řešením, jak s takovou vodou zacházet.

Čističky Ekocis jsou nenáročné na provoz a zároveň šetrné k Vašim nákladům za domácnost. Neváhejte efektivně řešit likvidaci odpadní vody a kontaktujte nás!

Kdy si pořídit domácí čistírnu odpadních vod od Ekocis?

  • Když nemáte možnost připojení na obecní kanalizaci.
  • Jestliže chcete míst jistotu, že provoz ČOV bude bezproblémový. Ekocis nabízí záruční i pozáruční servis.
  • Pokud očekáváte bezobslužný spolehlivý provoz.
  • V případě, že nechcete trávit čas složitým usazováním ČOV do terénu. Naše čističky jsou samonosné.

Malá čistírna odpadních vod se Vám přizpůsobí

V Ekocis vyrábíme ČOV do domácností od 1 do 50 osob. Na míru jsme ale schopni vyrobit i čističky s vyšší kapacitou. Malá čistírna odpadních vod je určená do domácností s 1-6 osobami. Reaguje na aktuální zatížení, takže se nemusíte obávat uspořádat například domácí oslavu a pozvat si více lidí.

Výsledkem mechanického a biologického čištění, které zajišťují bakterie, je vyčištěná voda s minimálním množství kalu. Účinnost čističek Ekocis je až 97 %. Domácí čistička odpadních vod nevyžaduje žádné ochranné pásmo, a proto je možné umístit ji v bezprostřední blízkosti objektu. Vyčištěnou vodu můžete odvést do povrchové kanalizace, zasakovat, nebo shromažďovat v nádrži a nadále ji využívat na závlahy.

Máte zájem o malou čistírnu odpadních vod? Kontaktujte nás!

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti