Jubilejní 30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu již pomalu klepe na dveře. FOR ARCH je stavební veletrh, který se pyšní nejdelší tradicí v České republice. A své brány otevře ve dnech 17. - 21. září 2019 v pražském veletržním areálu Letňany.

Najdete zde vysoký počet vystavovatelů, mezi kterými budeme mít taktéž své místo. Celý veletrh se nese v duchu stavebnictví - od technologií až po řemesla. Ale přinese i mnoho dalšího.

Lákadlem je velmi bohatý doprovodný program, který je nabitý zajímavými konferencemi, semináři a přednáškami. A je obohacený také o odborné poradenství. Proto není nic jednoduššího, než nás zde navštívit. Rádi Vám představíme naše produkty a poskytneme odborné rady

FOR ARCH

A to není vše. Na všechny produkty se bude vztahovat sleva v rozmezí 5–10 % dle typu výrobků. A to už se vyplatí. 

A na co se můžete u našeho stánku těšit?

Nenechte si ujít prezentaci našich novinek z oblasti využívání dešťové vody. Prostor bude věnován také tematice zpracovávání odpadní vody v místech, jenž nedisponují připojením k veřejné kanalizaci.

Těšit se můžete na konkrétní produkty. Představíme vám domácí čističku odpadních vod, která si efektivně a ekologicky poradí s odpadní vodou. Dále model přečerpávací stanice, která je nejvhodnějším řešením při problémech s napojením na kanalizaci. Taktéž budete mít možnost si prohlédnout systém dešťového programu s technologií NDV, díky kterému můžete vodou z okapů zalévat květiny, ale také ji využít přímo v domácnosti.

Nenechte si ujít tento významný stavební veletrh a navštivte nás. Těšíme se na Vás!
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti