Plastové sklepy kombinují moderní a praktické řešení pro skladování věcí. Vyrábí se z vysoce odolného druhu plastu, který nevyžaduje náročnou údržbu. Jejich výstavba není nikterak obtížná. Tento druh sklepů je tak vhodný pro ty, kteří hledají spolehlivý a funkční prostor bez zbytečně komplikované realizace a vysoké ceny.  

 

Skladování bez kompromisů

Žádné rozsáhlé stavební práce. Pokud budete mít vybrané místo, kam plastový sklep umístíte, je potřeba připravit terén, který zvládne unést jeho váhu. To obnáší zarovnání všech ploch, odstranění případných překážek a založení pevného podkladu. Poté přichází na řadu samotná montáž. V této fázi se položí plastové panely, které vám zajistí stabilní konstrukci. Následně se ke konstrukci připojí stěny, strop a dveře. Výhodou plastových sklepů je určitě instalace, která nezabere moc času. Celý sklep by měl být dostatečně odvětrávaný, například pomocí ventilace. V poslední fázi se namontuje osvětlení a vše se důkladně zkontroluje. 

 

Výhody inovativního skladování

Jak jsme již zmiňovali, tak mezi výhody patří snadná manipulace a rychlá montáž. To ale není zdaleka vše. Jejich variabilita vás také osloví. Vybírat můžete ze široké škály velikostí a tvarů, které budou odpovídat přímo vašim potřebám a technickým parametrům vašeho prostoru. Pokud se rozhodnete pro jejich instalaci, nebude vás čekat ani žádná složitá údržba. Jelikož jsou vyrobené z kvalitních plastů, tak mají velmi dobrou odolnost proti plísním, vlhkosti a škůdcům. Nesmíme zapomenout ani na jejich cenu. Za plastový sklep nezaplatíte zdaleka tolik jako například za klasický betonový. Sklepy můžete obohatit o zásuvky a police s regály, které vám usnadní organizaci věcí. 

Plastový sklep ukázka
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti