O benefitu dešťové vody už jste nejspíš slyšeli. Dešťová voda padá z nebe zdarma a je škoda ji nevyužít. Zvláště, když máte za sebou pár suchých let a náklady na vodu rostou. Přitom až polovinu spotřeby můžete bez obav nahradit právě vodou dešťovou. Jakým způsobem tuto vodu zadržovat a uchovávat vám povíme v našem novém článku.

Nenapadá vás, jak byste dešťovou vodu využili v domácnosti? Už jsme na toto téma v minulosti narazili.

Užijte si každou dešťovou kapku s Dešťovým programem

Nejdříve vyberte nádrž, potom vystrojení

Nádrž zvolte podle toho, jak plánujete srážkovou vodu dále využívat. Na výběr máte jednoduché záchytné nádrže, nádrže s technologií pro zalévání zahrádky nebo plně automatické systémy, které připravují srážkovou vodu pro další využití v domácnosti.

Z čeho můžete vybírat:

Všechny naše nádrže jsou z pevných polypropylenových desek s masivním žebrováním. Nádrž můžete mít samonosnou, které je připravené k vsazení do země, nebo určenou  k obetonování.

  • NK-EK objem 2–4 m3 (kruhová nádrž válec nastojato), bez vystrojení, samonosné nádrže.
  • NK-EK objem 5–10 m3 (kruhová nádrž válec nastojato), bez vystrojení, nádrže k obetonování.
  • NKL-EK objem 3–18 m3 (kruhová nádrž válec naležato), bez vystrojení, samonosné nádrže.

Na přání vám vyrobíme nádrž o jiných rozměrech, tvarech nebo objemu. Po dohodě vám můžeme nabídnout vystrojení technologií dle vlastního zadání. Stačí nám napsat.

Vystrojení – z jakých možností máte na výběr?

Všechny systémy jsou připravené ihned k zapojení do elektrické sítě a k napojení na potrubí tak, aby byly plně funkční bez další montáže.

Chcete začít využívat dešťovou vodu i v domácnosti a ušetřit? Napište nám. Poradíme vám a pošleme cenovou nabídku

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti