Jste v situaci, kdy potřebujete mít vodoměr venku, mimo obytnou budovu? Ať už jsou vašimi důvody technická úskalí, nebo větší vzdálenost domu do vodovodní sítě, pomůžeme vám tuto nenadálou situaci hravě vyřešit. Vysvobozením pro vás budou vodoměrné šachty, které zajistí, aby vodoměr nepřišel k úhoně.

Na vodoměry mimo budov využijte vodoměrné šachty

Koupací sezóna s poctivou údržbou bazénu

Křišťálově čistý bazén patří neodmyslitelně k letním parným dnům. Příjemně vás ochladí během horka a navíc perfektně vynikne na zahradě. Správně udržovaný bazén bude dominantou nadcházející letní sezóny. Víte, jak se o tento klenot správně starat? 

Praktičnost, odolnost a nízká cena

Plastová vodoměrná šachta zajišťuje tři základní požadavky, které musíte své vodovodní přípojce umístěné mimo budovu zajistit. Jsou to vodotěsnost, mrazuvzdornost a umožnění snadného přístupu k odečtům a případným revizím. Díky masivnímu žebrování praktická vodoměrná šachta dobře  drží tvar i v náročnějším terénu. A kvalitní vytvrzený plast odolá i zákeřným mrazíkům. Součástí vodoměrné šachty je také záklop s montážním vstupem a víko. O cenové výhodnosti vodoměrných šachet vás nemusíme dlouze přesvědčovat. Stačí, když se podíváte na náš ceník.

Vodoměrnou šachtu vám rádi upravíme k použití na záhlaví vrtu. Po této úpravě funguje jako šachta pro ukončení vrtané studny, v níž je umístěná potřebná technologie.

Nejvíce oceníte snadnou instalaci

Asi největší výhodou plastových vodoměrných šachet je jejich snadná instalace. Stačí vyhloubit jámu a vybetonovat její dno. Na něj usadíte samonosnou nádrž, kterou již nemusíte obetonovávat (v případě, že na šachtu nepůsobí podzemní voda). Ušetříte tak spoustu peněz a můžete si být jistí, že je váš vodoměr v bezpečí. Vodoměrné šachty EKOCIS jsou totiž 100% vodotěsné. Svařujeme je z polypropylénových desek a následně je testujeme. Celý proces výroby odpovídá normě ČSN a dalším navazujícím předpisům.

Máte na nás otázky? Rádi vám poradíme s výběrem vodoměrné šachty i dalšími dotazy

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti