Jste ten typ člověka, kterému léto, co léto běhá hlavou myšlenka, proč jste si ten bazén nepořídili dřív, a jak byste do něj nejraději ihned skočili? Teď je ideální doba s tím něco udělat! Namísto dalšího oddalování si pořiďte nový krásný bazén. Pak už jen čekejte na správné počasí a příjemné letní koupání může začít.

Proč plastové bazény Ekocis?

Při pořízení bazénu si na své přijde každý. Dokonce i profesionální plavec, když zvolíte možnost protiproudu.

Velkou výhodou bazénů od nás je určitě cenová dostupnost a rozmanitost všech tvarů a velikostí, jaké si jen budete přát. Důležitá je i dlouhá životnost, jelikož jsou naše bazény vyráběny ze 100% nezávadných a vodotěsných materiálů.

Letní koupání v bazénu Ekocis

Bazén nemusí být pouze venkovní, ale i vnitřní, ve kterém plavecká sezóna nikdy nekončí. A pokud nejste zrovna otužilec a nemáte, kam byste vnitřní bazén dali, zvolte příjemnější variantu v podobě zastřešeného bazénu. Tím ho navíc ochráníte před znečištěním.

Zaručujeme vám, že opravdu kvalitní bazény disponují dlouhou životností. Proto jsme pro vás připravili možnost pořízení na splátky. Přečtěte si informace ohledně financování bazénu a designových variantách bazénů

Bazén se zastřešením Ekocis

Možnosti bazénů

Při pořizování nového bazénu je třeba myslet na to, kam bazén umístit a jaké podmínky pro něj máte. Popřemýšlejte, jakou ideální velikost bazénu vybrat a zda je pro vás zastřešení bazénu správná volba nebo ne. Se vším vám rádi pomůžeme, proto se určitě nebojte nám napsat.

Vybrat si můžete z opravdu hodně variant. Váš vysněný bazén může mít oválný, kruhový či jakýkoliv jiný tvar. Podívejte se na ukázku již zrealizovaných bazénů.

Chcete si pořídit spolehlivý bazén? Kontaktujte nás

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti