Retenční nádrže jsou efektivním řešením pro uskladnění dešťové vody z okapů a velkých zpevněných ploch. Ne vždy totiž máme možnost odvést vodu do kanalizace. Plastové nádrže na dešťovou vodu  jsou 100% vodotěsné, odolné, nepodléhají korozi a jejich životnost je takřka neomezená. Můžete si vybrat hned z několika nádrží o různém objemu. Využijete je jak u rodinných domů, tak u velkých průmyslových budov.

Retenční nádrže v průmyslu

K rodinným domům, chatám, chalupám a podobným stavením doporučujeme pořídit si samonosnou kruhovou nádrž. Pro ukládání většího objemu dešťové vody (až 18 m3) jsou vhodnější hranaté retenční nádrže z polypropylénu, které mají masivní žebrování. V průmyslu lze tyto nádrže využít pro skladování vody na závlahu polí, uložení chemikálií nebo sypkých materiálů. Jsou využitelné i jako tzv. požární nádrže.

Když chceme dešťovou vodu nadále využívat

Dešťovou vodu z okapů a zpevněných ploch můžeme efektivně využívat - na zalévání trávníku, mytí auta nebo třeba na splachování WC, či praní. Použitím inteligentního dešťového programu ušetříte tisíce korun ročně za vodu. Hlavní součástí celého programu je plastová retenční nádrž na dešťovou vodu uložená pod zemí. Nezabírá Vám tedy místo na zahradě, ani ji nehyzdí. K nádrži je připojeno čerpadlo a filtr, který odstraní z vody případné nečistoty. Nádrž je také vybavena přepadem, aby nedocházelo k jejímu přeplnění.

Máte zájem o retenční nádrže na dešťovou vodu? Kontaktujte nás!

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti