Teprve se chystáte stavět nebo je u vás už stavba v plném proudu? Ať tak, či tak, neobejdete se bez plastových šachet. Ty představují modernější a ekonomičtější variantu klasických betonových konstrukcí a skruží, které jsou nejen finančně náročnější, ale také se s nimi mnohem hůře pracuje kvůli jejich hmotnosti.

Jaké plastové šachty budete na stavbě potřebovat?

Kompletní nabídku plastových šachet a nádrží EKOCIS najdete v našem e-shopu.

Kam s vodoměrem?

Zatímco starší domy mají většinou vodoměr umístěný uvnitř, u novostaveb není výjimkou, když je vodoměr umístěný mimo stavbu. Ať už z různých technických důvodů, nebo proto, že dům stojí dál od vodovodní sítě. Jako majitel pozemku pak musíte zajistit, aby byl vodoměr chráněný. A právě v tuto chvíli přicházejí na řadu plastové vodoměrné šachty. Jsou vodotěsné, odolné a spolehlivé. Jejich součástí je plastový žebřík, a tak můžete pohodlně vlézt k vodoměru, kdykoliv budete potřebovat.

Domácí čistírny pro spolehlivé nakládání s odpadní vodou

Z plastové nádrže jsou tvořené také domácí čističky odpadních vod. Vodotěsná nádrž má jednotlivé komory osazené technologií a filtry, které zajišťují až 97% účinnost.

Díky nízké hmotnosti je osazení čističky do země poměrně snadné. Po uložení na betonový základ stačí nádrž obsypat pískem. Výhodou jsou plastové nástavce, díky kterým se s čističkou dobře přizpůsobíte terénu.

Využívejte dešťovou vodu do poslední kapky

Hospodařit s vodou vám pomohou retenční nádrže na dešťovou vodu. Díky nim se vaše účty za vodu mohou snížit až o polovinu. Inteligentní dešťový systém se skládá z plastových nádrží a speciální technologie. V Ekocisu si můžete vybrat hned ze tří typů dešťového programu dle toho, jak chcete dešťovou vodu využívat.

Nevíte, jaká plastová šachta je vhodná pro vaše účely? Rádi vám s výběrem pomůžeme

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti