Už od roku 1991 se věnujeme projektům čištění odpadních vod a udržování vody v krajině. A nejen díky nim patříme mezi přední dodavatele ČOV v České republice. Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera pro své vodohospodářské projekty, obraťte se na nás. Nabízíme vám poradenskou činnost v každé fázi projektu po celé ČR. Naši odborníci vám rádi předloží návrhy řešení, které odpovídají vašim potřebám.

Přistupujeme k vodě a ochraně životního prostředí s maximální odpovědností

Hlavními produkty společnosti Ekocis jsou domácí čističky odpadních vod, které jsou certifikováné a schopné zpracovat odpadní vody až pro 500 osob. Kromě toho dodáváme ke všem našim čističkám podrobnou technickou specifikaci, která vám usnadní projektování.

Zároveň vám poskytneme odborné poradenství a pomůžeme vám navrhnout atypická řešení na míru vašemu projektu.

Balené čističky 70–200 EO

Balené čističky jsou především určené pro likvidaci a čištění odpadních vod v satelitních městečkách nebo menších obcích. Pro likvidaci nebo čištění odpadních vod v hotelu, kempu či benzínové stanici je ideální ČOV, čistička 70–200 EO, na kterou navíc poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Pomozte udržovat v krajině vodu pomocí zasakovacích systémů

Zasakovací nádrž lze instalovat jako součást retenčního systému společně s retenční nádrží a závlahou, ale také jednotlivě jako ekologické řešení nakládání s dešťovou vodou.

Přispíváme k udržování vody v krajině

Kromě pomoci ve vašich developerských projektech máme i několik programů, které pomáhají udržovat vodu v krajině.

  • Jedním z nich jsou zasakovací systémy, které zadržují a postupně uvolňují vodu ze střech a parkovišť.
  • Dalším je dešťový program, který pomáhá domácnostem šetřit pitnou vodu a více využívat vodu dešťovou.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o produktech a využít našich služeb. S námi získáte spolehlivého a odpovědného partnera pro své vodohospodářské projekty.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti