Upravit stránku

I tentokrát jsme si pro vás připravili výhodné zimní slevy, které budou bohužel jíž končit. Plánujete se v létě koupat v novém bazénu nebo potřebujete praktickou a ekologickou čistírnu odpadních vod? Nyní je ten správný čas na jejich nákup. Akce platí do 28. 2. 2021Objednejte si certifikované produkty Ekocis s až 10% slevou a ušetřete! Pro obchodní a montážní firmy se kterými spolupracujeme nebo, které by spolupráci rádi navázali je výšše slevy nebo rabatu ze zimních cen dohodou.

Stačí si v období do 28. 2. 2021 v eshopu, e-mailem, poštou nebo osobně objednat výrobek, na který se sleva vztahuje. Termín dodání určíme společně podle vašich potřeb, je však nutné realizovat objednávku nejpozději do 28. 2. 2021, montáže bazénů do konce června 2021. Pro získání slevy je rovněž nutné složit zálohu v minimální výši 5 000 Kč nejpozději do 28. 2. 2021.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti