Upravit stránku

Nabízíme vám několik možností jak si přitopit a zpříjemnit si tak koupání. Vhodný typ vytápění bazénu doporučujeme konzultovat s dodavateli, kteří vám nabídnou několik možností vhodného vytápění a za různé pořizovací ceny.

Druhy bazénového vytápění:

  • Nerozšířenější možností je solární ohřev, který je samozřejmě nejlevnější, avšak vyžaduje vhodný prostor pro umístění panelů, jež se vyrábí v různých rozměrech. Solární panel lze napojit na stávající bazénové čerpadlo nebo na vlastní okruh. Těchto typů panelů je dnes na trhu obrovské množství a pokud se rozhodnete pro nějaký konkrétní typ nebo systém, pokusíme se poptávané zboží nabídnout popř.navrhnout vhodnou alternativu.
  • Pokud nesvítí sluníčko a chcete si přitopit, je hned několik možností, jaký systém zvolit. Poslední dobou je velmi vyhledáváno bazénové tepelné čerpadlo, které je  spolehlivé a při správné instalaci nabízí nadstandartní možnosti.
  • Méně rozšířené jsou možnosti vytápění přes výměníkové topení, kde nabízíme velké množství výměníků od obyčejných po titanové, které jsou vhodné pro slanou vodu.
  • Nejméně rozšířené a nejnákladnější provoz nabízí el.topení, v případě zájmu o tento druh bazénového vytápění nás prosím kontaktujte.

Velikost a typ jednotlivých vytápění bazénů se vybírá podle velikosti bazénu a technických požadavků zákazníka, proto nás kontaktujte a vybereme společně to pravé pro váš bazén.

Fotogalerie - Vytápění bazénu

1

Soubory ke stažení

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti