Upravit stránku

Chystáte si na vaší zahradě postavit bazén? Chcete, aby se do něj vešla celá rodina, ale na druhou stranu nechcete utratit příliš mnoho peněz? Přesně pro vás je určen akční set Rodina, jehož součástí je prostorný bazén a špičkové zastřešení.

Bazén

Součástí akčního setu Rodina je prostorný oválný bazén, který je 7 metrů dlouhý, 4 metry široký a 1,3 metrů hluboký. Kolem celého okraje je plochý lem, který zvyšuje jeho bezpečnost. Budete-li o bazén správně pečovat, dosáhne jeho životnost až 50 let. K vybavení bazénu patří:

Zastřešení Universe

Součástí akčního setu Rodina je také špičkové zastřešení Universe, které je vyrobeno z čirého jednokomorového polykarbonátu o tloušťce 10 mm. Zastřešení dokáže výrazně prodloužit životnost bazénu a navíc přispívá k celkovému komfortu koupání. Společně se zastřešením dostanete:

Celková cena tohoto setu tedy činí 203 800 Kč bez DPH. Zakoupením tohoto akční setu tedy ušetříte 45 000 Kč. Samozřejmě si můžete zakoupit i jednotlivé komponenty zvlášť. Objednejte si akční set Rodina ještě dnes a ušetřete nemalé finanční prostředky.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti